Home / Aktualności / Sprawozdanie z konkursu informatycznego dla klas 3 „Świetlicowy Mistrz Komputerowej Klawiatury”

W dniu 27 marca br. odbył się konkurs informatyczny „Świetlicowy Mistrz Komputerowej Klawiatury”. Wzięło w nim udział 12 świetliczaków z klas trzecich.
Konkurs składał się z dwóch etapów: ćwiczeń z użyciem programu Mistrz Klawiatury, sprawdzającej sprawność komputerowego pisania oraz ćwiczeń w edytorze tekstowym polegających na poprawnej edycji tekstu.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Michał Suchora
II miejsce: Ksawery Pajestka
III miejsce: Paulina Sybidło.

Wszyscy uczniowie uczestniczący w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy, wykonane przez organizatorkę, słodkie upominki, pluszaki i przybory szkolne.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła Bożena Bury.