Sprawozdanie ze spektaklu

Home / Aktualności / Sprawozdanie ze spektaklu
Treść wiadomości
----

W dniu 14.06.2019 w naszej szkole odbyło się przedstawienie profilaktyczno- wychowawcze dla klas szóstych pt.: „Ciamajda” w wykonaniu Teatru Kurtyna z Krakowa ramach programu „Trzeci Elementarz czyli Siedem Kroków”.

W przedstawione zostały losy Kamila, który nazywany był Ciamajdą. Powodem nadania mu tego przezwiska, które bardzo bolało, był fakt, że w odróżnieniu od swoich rówieśników nie fascynowała się światem Internetu. Natomiast jego pasją było rysowanie. Dlatego też wzbudzał tym u innych zazdrość i agresję. Wrażliwość i współczucie jakie przejawiał Kamil, wobec innych stało się głównym powodem niewybrednych żartów, przez które bohater bardzo cierpiał.

Bożena Obławska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *