Sprawozdanie ze spektaklu

Home / Aktualności / Sprawozdanie ze spektaklu
Treść wiadomości
----

W dniu 14.06.2019 w naszej szkole odbyło się przedstawienie profilaktyczno- wychowawcze dla klas szóstych pt.: „Ciamajda” w wykonaniu Teatru Kurtyna z Krakowa ramach programu „Trzeci Elementarz czyli Siedem Kroków”.

W przedstawione zostały losy Kamila, który nazywany był Ciamajdą. Powodem nadania mu tego przezwiska, które bardzo bolało, był fakt, że w odróżnieniu od swoich rówieśników nie fascynowała się światem Internetu. Natomiast jego pasją było rysowanie. Dlatego też wzbudzał tym u innych zazdrość i agresję. Wrażliwość i współczucie jakie przejawiał Kamil, wobec innych stało się głównym powodem niewybrednych żartów, przez które bohater bardzo cierpiał.

Bożena Obławska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *