Sukces w powiatowym konkursie „Ekoplusik”

Home / Aktualności / Sukces w powiatowym konkursie „Ekoplusik”
Treść wiadomości
----

Nasi uczniowie Zuzanna Małek  z  klasy  8a  i Seweryn Jarosz  z  klasy  7b zdobyli drużynowo IV miejsce w powiatowym konkursie matematyczno – przyrodniczym EkoPlusik, zorganizowanym przez ZS w Nowotańcu. Konkurs odbył się 16 października 2020 r. w formie zdalnej z wykorzystaniem usług sieciowych MS Office 365.
Zróżnicowane trzy testy matematyczno-przyrodnicze, każdy zawierający 20 zadań, zostały utworzone w usłudze Forms, zaś komunikacja w czasie rzeczywistym odbywała się na platformie Teams. Uczniowie z 12 szkół powiatu sanockiego zmierzyli się z trudnymi pytaniami z zakresu matematyki, przyrody i geografii.
Gratulujemy Zuzi  i Sewerynowi czwartego miejsca i życzymy dalszych sukcesów!

Sabina Bednarczyk

Zuzia i Seweryn z dyplomami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *