Świątecznie w świetlicy

Home / Aktualności / Świątecznie w świetlicy
Treść wiadomości
----

Od początku grudnia, skierowaliśmy nasze myśli, rozmowy, emocje i działania w stronę zbliżających się świąt. Podczas wspólnych spotkań nie tylko wykonywaliśmy ozdoby, ale tworzyliśmy także różnorodne prace plastyczne. Ponadto śpiewaliśmy pastorałki i kolędy, ubieraliśmy choinkę, uczestniczyliśmy w zabawach i rozmowach tematycznie związanych z bogatą symboliką i tradycją Świąt Bożego Narodzenia, słuchaliśmy czytanych opowiadań i fragmentów książek.

Oglądaliśmy prezentację multimedialną pt.: „Zwyczaje Bożego Narodzenia w różnych krajach świata”. Przy okazji tych wszystkich działań dzieliliśmy się własnymi doświadczeniami i przeżyciami z poprzednich świąt oraz z przygotowań do tych najbliższych.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Agnieszka Szczepek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *