Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji

Home / Aktualności / Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji
Treść wiadomości
----

W 2021 roku Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji przypada na 21 kwietnia.  Ten dzień jest przygotowany, aby zachęcić do twórczego myślenia oraz wiąże się z ciekawym spędzaniem czasu, realizacją swoich zainteresowań, zdolności i umiejętności, a także zabawą.

Z tej okazji zapraszam do udziału wszystkich chętnych uczniów we wspólnych obchodach tego dnia. Tematyka zaprezentowania może być dowolna, aby przedstawić swoje zainteresowania. Wszystko zależy od pomysłów oraz pokazania kreatywnych działań.

Jeśli ktoś z Was będzie chciał się podzielić efektami swojej pracy  to zachęcam do kontaktu  – adres doradztwozawodowesp4sanok@gmail.com

Na pomysły czekam do 21 kwietnia 2021r.

Zorganizowana zostanie galeria stworzonych przez Was projektów.

Serdecznie zapraszam do zabawy wszystkich uczniów.

„Kreatywność to

wymyślanie, eksperymentowanie, ryzykowanie,

wykraczanie poza schematy, popełnianie błędów, dobra zabawa”

Mary Lou Cook

Kinga Kołodziejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *