Światowy Dzień Pluszowego Misia

Home / Aktualności / Światowy Dzień Pluszowego Misia
Treść wiadomości
----

Światowy Dzień Pluszowego Misia przypada co roku 25 listopada. Ten dzień jest dla najmłodszych uczniów ważny i szczególny, dlatego został włączony na stałe do świetlicowego kalendarza imprez. Ponieważ w tym roku dzień ten wypadał w niedzielę, uczniowie ze świetlicy b-108 Święto Pluszowego Misia obchodziły już 22. listopada.

Wychowawczyni grupy III – p. Magdalena Wojtowicz przybliżyła historię powstania święta oraz przypomniała najpopularniejsze sylwetki misiów z ulubionych bajek wychowanków. Dzieci miały okazję indywidualnie przedstawić swojego pluszaka, pochwalić się nim na forum grupy, poznać historię powstania zabawki, zatańczyć z misiem przy piosence: „Jadą, jadą misie”, a także pobawić się w „Starego niedźwiedzia”.

Uczniowie w nagrodę za aktywny udział otrzymali od prowadzącej zajęcia kolorowanki sylwetki niedźwiadków a zadaniem świetliczków było samodzielne zaprojektowanie misia marzeń. Wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *