Światowy Dzień Wody w świetlicy szkolnej

Home / Aktualności / Światowy Dzień Wody w świetlicy szkolnej
Treść wiadomości
----

Z okazji Światowego Dnia Wody w dniu 22.03.2019r w naszej świetlicy odbyły się zajęcia przeprowadzone przez p. Kazimierę Tarnawską- Rogoz, p. Agnieszkę Szczepek oraz p. Bożenę Skrzypską- Obławską. Świetliki dowiedziały się między innymi dlaczego woda jest niezbędna do życia, jak prawidłowo korzystać z zasobów wody pitnej, jak właściwie nawadniać organizm oraz jak postępować aby zmniejszyć zużycie wody na naszej planecie. Bardzo pomocna w zajęciach okazała się gra dydaktyczna Młody Hydrolog- celem tej pomocy jest dostarczenie uczniom wiedzy o wodzie i zachęcenie ich do osobistego zaangażowania dla dobra środowiska.

Bożena Skrzypska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *