Światowy Dzień Zwierząt

Home / Aktualności / Światowy Dzień Zwierząt
Treść wiadomości
----

Dnia 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Uczniowie klasy 3d wraz ze swoją wychowawczynią, panią Anetą Ogrodnik postanowili aktywnie go obchodzić, dlatego przynieśli do szkoły swoje ukochane zwierzątka. Podczas zajęć towarzyszyły nam: chomik o imieniu Magda, patyczak Janusz i pięknie mieniąca się kolorami rybka.

Dzieci rozpoczęły zajęcia od naśladowania odgłosów różnych zwierząt i opisywania ich wyglądu. Wymieniły różne ich grupy i powiedziały, dlaczego zwierzęta są tak bardzo ważne w życiu człowieka. Każdy z uczniów opowiedział również o swoim małym pupilu, którego posiada w domu. Na zakończenie dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne, ukazujące ich ukochane zwierzątko.

Aneta Ogrodnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *