Święta tuż, tuż!

Home / Aktualności / Święta tuż, tuż!
Treść wiadomości
----

Z tej okazji 17 grudnia w świetlicy szkolnej odbył się konkurs kolęd, który wprowadził wszystkich w radosny, świąteczny i magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Uczestnicy konkursu zaprezentowali kilka najpiękniejszych polskich kolęd min.: „Cicha noc” , „Przybieżeli do Betlejem”, ” Wśród nocnej ciszy”, ” Dzisiaj w Betlejem” i inne. Ich występy zostały docenione i nagrodzone gromkimi brawami. Każdy z nich za udział w konkursie otrzymał słodką niespodziankę. Wyniki konkursu zostaną podane uczestnikom w późniejszym terminie. Oprócz zmagań konkursowych dzieci ze świetlicy szkolnej wspólnie śpiewały kolędy i pastorałki. Wszyscy w miłym, świątecznym nastroju spędzili ten czas.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Uczniom, ich Rodzicom i rodzinom życzymy Wesołych Świąt i radości w Nowym 2022 Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *