Świetlicowa grupa facebook’owa dla rodziców

Home / Aktualności / Świetlicowa grupa facebook’owa dla rodziców
Treść wiadomości
----

Na portalu społecznościowym facebook, od dnia 24 marca działa grupa pod nazwą Świetlica szkolna. Strona ta została utworzona dla rodziców. Zawiera ona pomysły na spędzenie wolnego czasu dla dzieci oraz materiały takie jak krzyżówki, rebusy, piosenki, prace plastyczne itp. Jest to idealna propozycja dla miłego spędzenia czasu, oderwania się choć na chwilę od nauki. Materiały będą wstawiane codziennie od poniedziałku do piątku.

Tutaj link do grupy dla chętnych:
https://www.facebook.com/groups/2310327309267385/
Należy kliknąć dołącz do grupy i poczekać na zaakceptowanie administratora.

Zespół Wychowawców Świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *