ŚWIĘTO FLAGI NA SANOCKIM RYNKU

Home / Aktualności / ŚWIĘTO FLAGI NA SANOCKIM RYNKU
Treść wiadomości
----

29 kwietnia 2022r uczniowie klas 0 -III pod opieką wychowawczyń uczestniczyli w uroczystych obchodach Święta Flagi zorganizowanych przez Urząd Miasta Sanoka. W tym dniu dzieci z biało – czerwonymi flagami w rękach podziwiały występy przedszkolaków. Kulminacyjnym momentem wydarzenia było rozwinięcie przez uczniów biało – czerwonej flagi i odśpiewanie hymnu państwowego. Był to również czas na przypomnienie dzieciom historii państwa polskiego, symboli narodowych: flagi, godła i hymnu. Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę ,, Jesteśmy Polką i Polakiem” i otrzymały małą słodką niespodziankę.

Elżbieta Malinowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *