SZANOWNI RODZICE!

Home / Nauczanie Zdalne / SZANOWNI RODZICE!

Od środy 25 marca rozpoczynamy kolejny etap zdalnego nauczania. Pracujemy według szkolnego planu lekcji. W tym czasie nauczyciele przesyłają materiał do nauki, bądź kontaktują się w innej on-line formie. Przygotowany materiał staramy dostosować do możliwości ucznia. W każdej klasie jest dwóch nauczycieli dbających o całość.

Nasz dziennik elektroniczny działa, i możecie się Państwo swobodnie z nami poprzez niego kontaktować. Cała nasza kadra pedagogiczna służy Państwu pomocą. Jeśli okaże się, że Państwa dziecko ma problem z opanowaniem zadanego materiału, kontaktujcie się z nami. Obecny czas jest trudny dla wszystkich, ale tylko dzięki wspólnym działaniom, które mają służyć dobru dziecka, możemy osiągnąć sukces. Zależy nam na tym, aby nauka była efektywna i zrównoważona, z tego też powodu ustaliliśmy, że oprócz przyswajania bieżącego materiału, nie będziemy zadawać więcej niż dwa zadania domowe do oceny dziennie. Informacje o zadaniach znajdują się w zakładce zadania domowe. Uczniowie oceniani będą za różne formy aktywności, jeśli jednak okaże się, że ktoś ma problem z realizacją materiału, prosimy informować nauczycieli o tym, aby mogli dostosować go do indywidualnych możliwości ucznia. Jeśli jakiś termin pracy będzie trudnym do realizacji prosimy o indywidualne ustalanie terminu z nauczycielem, zależy nam na efektach, tej nowej pracy dydaktycznej. Liczymy na Państwa pomoc w motywowaniu dzieci do nauki, sprawdzaniu maili, dziennika elektronicznego. Wszelkie pytania i sugestie, prosimy kierować do wychowawcy klasy poprzez dziennik elektroniczny.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku

Beata Wójtowicz