Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku zrealizowała kolejne zadania październikowe

Home / Aktualności / Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku zrealizowała kolejne zadania październikowe
Treść wiadomości
----
W ramach projektu „Każdy inny- Wszyscy równi” w miesiącu październiku w naszej szkole odbyły się zajęcia mające na celu przybliżenie uczniom tematu Afazji Rozwojowej oraz Dziecięcego Porażenia Mózgowego. Nauczyciele Wspomagania oraz Rewalidacji przygotowali ciekawe prezentacje, dzięki którym uczniowie naszej szkoły dowiedzieli się z jakimi trudnościami borykają się osoby z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, oraz jakie są symptomy Afazji Rozwojowej. Dodatkowo na szkolnym holu zawisła gazetka omawiająca problem Afazji Rozwojowej.
Nauczyciele Wspomagania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *