Terminy wywiadówek

Home / Aktualności / Terminy wywiadówek

W dniu jutrzejszym, tj. 29 stycznia (wtorek) odbędą się spotkania z rodzicami w ramach wywiadówek. Terminy spotkań są następujące:

  • klasy 1-3: godz. 16.30-17.00
  • klasy 4-6: godz. 17.00-18.00
  • klasy 7-8: godz. 18.00-19.00

Nauczyciele do konsultacji przebywają w salach:
Klasa „0”
p.Nastała A., p.Skorus B.– B111

Klasy I
1a wych. p.Grządziel M. – F4
1b wych. p.Nabywaniec M. – F211
1c wych. p.Wójcik M. – F109

Klasy II
2a wych. p.Kuczer – Burnatowska M. – F2
2b wych. p.Stec – Lenart K.– F102
2c wych. p.Sieradzka M. – F11
2d wych. p.Ogrodnik A. – F209

Klasy III
3a wych. p.Florek M. – F202
3b wych. p.Skiba R. – F204

Klasy IV
4a wych. p.Zapał M. – G101
4b wych. p.Piecuch M. – C106
4c wych. p.Bluj P. – E4
4d wych. p.Adamczyk E. – E6
4e wych. p.Jasik – Zając S. – E210
4f wych. p.Szewczyk E. – C2

Klasy V
5a wych. p.Bukowska K. – C101
5b wych. p.Adamska R. – C7
5c wych. p.Indyk L. – E105
5d wych. p.Sądelska M. – E5
5e wych. p.Granatowski M. – E108

Klasy VI
6a wych p.Potoczny K. – C1
6b wych p.Piotrowska G. – C102
6cwych. p.Pietrow M. – G105

Klasy VII
7a wych. p.Wolwowicz S. – G1
7b wych. p.Bednarczyk S. – C107
7c wych. p.Bakuta M. – C6
7d wych. p.Michoń E. – G206
7e wych. p.Barszczewska – Menio I. – G201

Klasy VIII
8a wych. p.Zając E. – G2 (J. Roś)
8b wych. p.Bury B. – E205
8c wych. p.Piotrowski J. – E207

p.Bednarczyk S. – G3
p.Bodnar B. – C8
p.Burczyk B. – C8
p.Czech A. – E106
p.Czech O. – D3
p.Ćwikła R. – D3
p.Długosz- Dusznik K. – F103
p.Długosz R. – D3
p.Długosz – Dusznik K. – F103
p.Dziok M. – A204
p. Dzoń K. – G 3
p. Figura – Bat K. – C8
p.Fil K. – F103
p.Gąska D. – biblioteka
p.Gąska K. – C 8
p.Gendera K. – C8
p.Gocek K. – C8
p.Hryszko E. – C8
p.Klimaszewska K. – G3
p.Korżyk M. – G 103
p.Krzywdzik J. – C8
p. Magda E. – A103
p.Mańko J. – D3
p.Matuła M. – E106
p. Milczanowska M. – C8
p.Mleczko A. – G3
p.Olejarczyk P. – G3
p.Pałys D. – E106
p.Pluskwa T. – C8
p.Płoch M. – F110
p.Rogoz K. – B 103
p.Serwiński A. – G3
p.Szczepek A. – B107
p.Skarbek – Hłouszek A. – C8
p.Skrzypska – Obławska B. – A201
p.Ślapak J. – C8
p.Twardowska M. – G3
p.Wanielista A. – G1
p.Winnicka – Skierka E. – C8
p.Wojtowicz M. – B108
p.Zając Krzysztof – D3
p.Zajączkowska K. – C8
p.Zapała A. – E108
p.Ząbkiewicz J. – D3

Księża:
ks. Blama R. – F111 A
ks. Lorens M.– C8
ks. Szkoła A.– C8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *