turniej gry w warcaby

Home / Aktualności / turniej gry w warcaby
Treść wiadomości
----

W dniach 1.03 – 05.03.21r. w świetlicy szkolnej odbył się turniej gry w warcaby. Uczniowie zapoznali się z historią gry i jej zasadami. Dzięki rozgrywanym partiom uczestnicy turnieju uczyli się samodzielności w podejmowaniu decyzji i cierpliwości. Zawodnicy usprawniali również koncentrację uwagi i procesy pamięciowe. Zawody dostarczyły uczniom wiele radości i zabawy, rozbudziły ducha sportowej rywalizacji w oparciu o zasady fair-play. Na zakończenie turnieju uczniowie otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach.

Monika Milczanowska

Magdalena Hetman – Rakoczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *