Uczucia w Bibliotece

Home / Aktualności / Uczucia w Bibliotece
Treść wiadomości
----

Luty – miesiąc pełen uczuć w Bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 4 w Sanoku. Luty to miesiąc, który w Bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 4 w Sanoku poświęcony jest uczuciom. Jest wyjątkowy nie tylko ze względu na to, że liczy mniej dni, ale chyba każdemu kojarzy się z Walentynkami. Chcieliśmy udowodnić, że w książkach i ich bohaterach można się zakochać.
Z tej okazji przygotowaliśmy wystawkę tematyczną „Przez książkę…do serca”, która przedstawia historię literackich par zakochanych. Nie zapomnieliśmy również o pięknych cytatach o miłości znanych autorów. Ponadto zaprezentowaliśmy pozycje książkowe, których tematyką jest miłość. Na pewno każdy wybierze z tak bogatej oferty jakiś tytuł dla siebie.
Zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki!

Nauczyciele Bibliotekarze:
Katarzyna Fil
Katarzyna Gąska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *