w przededniu Walentynek

Home / Aktualności / w przededniu Walentynek
Treść wiadomości
----

Witam serdecznie. Wychodząc na przeciw wielu prośbą Waszych Rodziców moi drodzy uczniowie, a nawet czasem i Waszych dziadków…  W przededniu święta Walentynek pozwólcie, że zamieszczę archiwalne nagranie zarejestrowane blisko 11 lat temu podczas koncertu w Radomiu. Przypadkowy koncert w jednym z klubów studenckich, gdzie w przypadkowym składzie zagraliśmy piosenki sanockiego zespołu z lat 80 tych „Strefa Ciszy” w którym miałem zaszczyt grać. Głos trochę zdarty,, bo to była już końcówka blisko dwu godzinnego koncertu, ale w sumie fantastyczne chwile. Dedykacja…? Tak, jeśli wysłuchacie do końca to usłyszycie dedykację…  Rzecz w tym, że jedna z moich uczennic z którą wówczas pracowałem ucząc ją śpiewu, kiedy dowiedziała się, że będę grał taki koncert poprosiła, abym zadedykował dla Niej jakąś piosenkę. Obiecałem, że to zrobię i tak taż zrobiłem. Wpiszcie sobie w miejsce dedykacji własne imię…. Weronika… Oktawia…. Angelina…. Angelika   itd.

Dzisiaj, w przededniu Walentynek dedykuję tą piosenkę dla moich 7 klasistek:)  Życzę Wam optymizmu… spełnienia marzeń i jak najmniej rozstań na „dworcach” tego życia….  W tej szkole zapewniam Was, każdy nauczyciel życzy Wam jak najlepiej. My jesteśmy dla Was a Wy dla nas. Miłych, spokojnych i zdrowych ferii. Marko.

TELEDYSK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *