Warsztaty artystyczne klasy 3a

Home / Aktualności / Warsztaty artystyczne klasy 3a
Treść wiadomości
----

Dnia 6 października2022r. uczniowie klasy 3a brali udział w warsztatach artystycznych zorganizowanych przez Osiedlowy Dom Kultury „GAGATEK”. Celem tych zajęć było stymulowanie różnych form aktywności uczniów oraz umożliwienie wyrażania siebie, swoich uczuć i stanów emocjonalnych poprzez ekspresję plastyczną, muzyczną i ruchową. Na zajęciach tanecznych uczniowie poznali kroki i elementy taneczne hip-hopu, łączyli kroki w układ taneczny oraz prezentowali efekt swojej pracy na scenie przy odpowiednim oświetleniu. Zajęcia te uczyły umiejętności szybkiej orientacji i decyzji oraz uwagi. Po dużej dawce ruchu przyszedł czas na ekspresję plastyczną. Zadaniem dzieci było przedstawienie symbolu, który ma reprezentować to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia – „Uśmiechem mogę zmienić cały świat”.
Udział w wyżej wymienionych warsztatach był okazją zdobycia nowych umiejętności i pobudzenia wyobraźni, a przede wszystkim dobrej zabawy w bardzo miłej atmosferze, którą stworzyły panie prowadzące: Dorota Drwięga i Ewa Marszałek.

Krystyna Stec-Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *