WARSZTATY CERAMICZNE KLASY 3A

Home / Aktualności / WARSZTATY CERAMICZNE KLASY 3A
Treść wiadomości
----

Jest wiele dni w roku, które dzieci bardzo lubią, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca – Dzień Dziecka. Tego dnia uczniowie kl 3a uczestniczyli  w warsztatach ceramicznych w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Zajęcia poprzedzone były krótkim wstępem nt. ceramiki,
w trakcie którego dzieci dowiedziały się jak z plastycznego i ekologicznego materiału, którym jest glina powstają prace mogące przetrwać tysiące lat. Zajęciom towarzyszyła miła atmosfera. Dzieci wykonały naczynia lub figurki w wybranej technice, które zabrały ze sobą. Spotkanie zakończyło się degustacją lodów i zakupem ciekawych pamiątek.

Elżbieta Malinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *