Warsztaty fotograficzne i plastyczne

Home / Aktualności / Warsztaty fotograficzne i plastyczne
Treść wiadomości
----

W dniu 06.10.2022 uczniowie z klasy 8d uczestniczyli w zajęciach artystycznych oraz fotograficznych. Pod czujnym okiem specjalistek Pani Agnieszki Trznadel-Piasta oraz Małgorzaty Biega-Węgrzyn zdobyli umiejętności wykonywania bardzo dobrych zdjęć wykorzystując ustawienia swojego aparatu fotograficznego znajdującego się w telefonach komórkowych. Komponowali kadr, oświetlenie, oraz wykorzystywali perspektywę. Natomiast na zajęciach plastycznych za pomocą węgla oraz tuszu malowali martwą naturę. Inspirowali się własnymi uczuciami, emocjami i przeżyciami, a za pomoc służyły rekwizyty. Z uśmiechami na twarzy uczniowie z zadowoleniem podziękowali za zajęcia.

Paweł Olejarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *