Warsztaty klas 4a i 4b

Home / Aktualności / Warsztaty klas 4a i 4b
Treść wiadomości
----

W dniu 4 października 2019r. klasy 4a i 4b pod opieka wychowawców p. Katarzyny Klimaszewskiej  i p. Bogusława Bodnara wzięły udział w warsztatach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach fotograficznych oraz plastycznych.

Warsztaty fotograficzne dla klasy 4a poprowadziła p. Agnieszka Trznadel-Piasta a warsztaty plastyczne dla klasy 4b p. Małgorzata Biega- Węgrzyn. Uczniowie w trakcie zajęć poznali historię fotografii, uczyli się wykonywać zdjęcia profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz wzięli udział w sesji zdjęciowej
a na zajęciach plastycznych  wykonali ciekawe grafiki .

Katarzyna Klimaszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *