WARTO ROZWIJAĆ ZDOLNOŚCI

Home / Aktualności / WARTO ROZWIJAĆ ZDOLNOŚCI
Treść wiadomości
----
O tym ,że warto rozwijać swoje zdolności, przekonały się trzy utalentowane plastycznie uczennice naszej szkoły : Martyna Kogut z kl. 6c, Paulina Barnuś z kl. 6c i Paulina Wójcik z kl 7a. Otrzymały one nagrody w Przeglądzie Twórczości Dziecięcej ,,Plastyka”, odbywającym się w ODK ,,PUCHATEK”.
W tym roku tytuł konkursu brzmiał ,,Świat za 100 lat”. Swoje niezwykłe wizje przyszłości artystki wykonały w bardzo wyjątkowy sposób pod względem pomysłu, jak również techniki wykonania.
Uczennicom gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych konkursach plastycznych np szkolnym, na Projekt muralu związanego z Sanokiem pt. ,,Uliczkami Sanoka”itp. Zachęcamy również do udziału w zajęciach plastycznych
gr. młodsza Poniedziałek od 13.30 do 14.30
gr. starsza Poniedziałek od 14.30 do 15 30
Katarzyna Długosz-Dusznik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *