WIRTUALNA WYSTAWA PRAC UCZNIÓW POŚWIĘCONA PATRONOWI SZKOŁY

Home / Aktualności / WIRTUALNA WYSTAWA PRAC UCZNIÓW POŚWIĘCONA PATRONOWI SZKOŁY
Treść wiadomości
----

W związku ze zbliżającym się Świętem Szkoły, rocznicą śmierci naszego patrona – ks.  Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego, uczniowie wykonali portrety i plakaty przybliżające sylwetkę tego Wielkiego Polaka.

Wirtualną ekspozycję prac uczniów można oglądać, wchodząc na stronę:https://www.artsteps.com/view/633707de6360629da05d45fa, a następnie wybierając opcję „Continue in Browser”.Po interaktywnej galerii należy poruszać się za pomocą myszki lub strzałek klawiatury.

Serdecznie zapraszamy do podziwiania prac naszych artystów.

 

Zespół historyczny i przedmiotów artystycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *