WIWAT 3 MAJ

Home / Aktualności / WIWAT 3 MAJ
Treść wiadomości
----

W naszej szkole został zorganizowany konkurs historyczno-plastyczny dotyczący Konstytucji 3 maja 1791r. Uczniowie przygotowali piękne lapbooki zwane również książkami tematycznymi. Sama praca najczęściej wykonana może być, w formie kartki z możliwością składania lub teczki. Informacje w lapbooku przedstawione są za pomocą obrazków, wykresów, ruchomych elementów oraz otwieranych okienek. Podczas trudnej pracy uczniowie zgłębili wiedzę dotyczącą czytania ze zrozumieniem, skutecznego wyszukiwania i selekcjonowania zebranych informacji, przedstawiania danych w formie graficznej oraz planowania przestrzennego. Zachęcamy wszystkich do pooglądania pięknej wystawy na holu szkoły. Poznając ciekawostki, rozwiązując krzyżówki oraz otwierając kolejne okienko zagadek możemy przenieść się czasie do wydarzeń, które miały miejsce 3 maja 1791r.

 

 

Iwona Barszczewska-Menio
Edyta Szewczyk
Paweł Olejarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *