Wizyta świętego Mikołaja

Home / Aktualności / Wizyta świętego Mikołaja
Treść wiadomości
----

Jak co roku, tak i tym razem, 6 grudnia do naszej szkoły zawitał święty Mikołaj. Na gościa czekały niecierpliwie dzieci z klas 0-3. Od samego rana podekscytowane wyczekiwały świętego, nasłuchując radosnego: „Ho, ho, ho!” Za każdym razem, gdy tylko otwierały się drzwi od sal, wszystkie aż wstrzymywały oddech z wrażenia.

Aż w końcu rozlegało się głośne pukanie i w progu stawał On … święty Mikołaj! W każdej klasie czekał na niego specjalnie przygotowany fotel, w którym wygodnie siadał i obdarowywał każdego ucznia prezentem. Pomocą służył mu dobry aniołek i ten zły anioł. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia z przemiłym gościem. Radości z rozpakowywania prezentów było co niemiara. Ten dzień długo jeszcze będziemy wspominać z radością. Wszyscy serdecznie dziękujemy św. Mikołajowi i mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi naszych uczniów.

Krystyna Stec-Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *