Wizyta w Bibliotece Pedagogicznej

Home / Aktualności / Wizyta w Bibliotece Pedagogicznej
Treść wiadomości
----

Tym razem, podczas zajęć innowacyjnych związanych z kulturą i historią Sanoka, nasz „wycieczkowy GPS” zaprowadził nas w gościnne progi Biblioteki Pedagogicznej w Sanoku, instytucji niezwykle ważnej na kulturowej i edukacyjnej mapie miasta.

Podczas spotkania, Pani kierownik biblioteki – Irena Florczak przybliżyła nam historię tej instytucji oraz zasady jej funkcjonowania dawniej i dziś.

Uczniowie podczas zajęć nauczyli się wyszukiwać i zamawiać w internetowych katalogach  wybrane pozycje książkowe, poznali też poszczególne działy tematyczne, którymi dysponuje biblioteka. Szczególne zainteresowanie wzbudziły książki o tematyce regionalnej, młodzieżowej, jak również stare woluminy przybliżające historię naszego miasta i Polski.

Pani kierownik biblioteki – Irenie Florczak dziękujemy za życzliwe przyjęcie, poświęcony nam czas, ciekawie przygotowane spotkanie oraz za zaproszenie na kolejną wizytę, z którego to zaproszenia na pewno skorzystamy.

Wszystkich uczniów z klas 4-6, którzy jeszcze chcieliby do nas dołączyć  i w kreatywny oraz ciekawy sposób poznawać kulturę i historię naszego miasta, serdecznie zapraszamy w każdy czwartek o 15.15

Prowadzące zajęcia innowacyjne: Monika Sądelska i Edyta Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *