Wizyta w Fabryce Czekolady

Home / Aktualności / Wizyta w Fabryce Czekolady
Treść wiadomości
----

Dniu 21.05.2019 uczniowie klasy 1c oraz 2 c wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Korczyny.

Uczniowie zwiedzali Fabrykę Czekolady i brali udział w warsztatach podczas ,których samodzielnie wykonywali czekoladę oraz lizaki ozdabiając je według własnego pomysłu.

Oglądali filmy przedstawiające proces produkcji oraz mieli okazję degustować różne gatunki czekolady i spróbowali owoców kakaowca. Miłą niespodzianką były dyplomy, które otrzymali na zakończenie wycieczki. Ze względu na deszczową pogodę druga część programu wycieczki została zmieniona, mimo to dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

Anna Michoń-Hus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *