Wizyta w teatrze

Home / Aktualności / Wizyta w teatrze
Treść wiadomości
----

Dnia 9 stycznia 2020r. klasa 2c i 3b wyjechała do TEATRU MASKA w Rzeszowie na spektakl pt. „Opowieść wigilijna”. Wspaniałe widowisko nawiązywało klimatem do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały spektakl, żywo reagując na poszczególne sceny.

Przed spektaklem uczniowie brali udział w warsztatach teatralnych z lalkarzem. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję nie tylko poznać rodzaje lalek, ale też spróbować swoich sił w ich animacji. Wizyta w teatrze dostarczyła dzieciom doznań artystycznych i uświadomiła, co jest najważniejsze w życiu. Uczniowie zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Krystyna Stec-Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *