Wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego 2020/2021

Home / Aktualności / Wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego 2020/2021
Treść wiadomości
----

W dniu 8 października 2021r. w Świlczy po raz dwudziesty drugi dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół
w Województwie Podkarpackim, wyróżniając najlepsze szkoły podstawowe. Niestety, z wiadomych względów, w ubiegłym roku szkolnym nie udało się zrealizować większości planowanych imprez. Była to sytuacja wyjątkowa.

W roku szkolnym 2020/2021 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie zorganizował:

 

  • 7 finałów wojewódzkich,
  • 15 imprez rejonowych,
  • kilkadziesiąt zawodów powiatowych.

 

W związku z tym podjął decyzję o rezygnacji z prowadzenia oficjalnej klasyfikacji. Podsumował jednak punkty za wszystkie wyżej wymienione zawody i wyróżnił 10 najlepszych szkół podstawowych spośród 144, realizujących program Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

 

1 miejsce – SP Nr 1 Pruchnik – powiat jarosławski

 

2 miejsce – SP Nr 4 Sanok – powiat sanocki

 

3 miejsce – SP Nr 1 Sanok – powiat sanocki

4 miejsce – SP Zaczernie – powiat rzeszowski

5 miejsce – SP Nr 1 Ustrzyki Dolne – powiat bieszczadzki

6 miejsce – SP Nr 1 Dynów – powiat rzeszowski

7 miejsce – SP Góra Motyczna – powiat dębicki

8 miejsce – SP SMS strzyki Dolne – powiat bieszczadzki

9 miejsce – SP Nr 5 Dębica – powiat dębicki

10 miejsce – SP Malinie – powiat mielecki

 

Nagrody dla naszej szkoły odebrały z rąk przedstawicieli PW SZS p. Aleksandra Czech oraz uczennice klas 8: Natalia Łożańska (8c) i Nikola Drozd (8e).Prowadzący  uroczystość podziękowali wszystkim zaangażowanym nauczycielom wychowania fizycznego, organizatorom sportu na każdym kolejnym etapie oraz przyjaciołom sportu szkolnego i sponsorom.

Aleksandra Czech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *