„Wsparcie Swego od Swojego”

Home / Aktualności / „Wsparcie Swego od Swojego”
Treść wiadomości
----

Wspieramy projekt socjalny „Wsparcie Swego od Swojego” realizowany
przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku

W dniach 15-19 listopada nasza szkoła przyłączy się do zbiórki, organizowanej przez Miejski Ośrodek pomocy Społecznej „Pomoc swego dla swojego”, której odbiorcami będą najbardziej potrzebujący seniorzy.  Celem zbiórki  będzie pozyskanie artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia oaz łatwych do przechowywania, tj: makaron, ryż kasza, mąka, cukier, olej, herbata, słodycze.  Pozyskiwane będą też środki czystości i higieny osobistej.

Zachęcamy do udziału w zbiórce w myśl zasady „Nie liczy się to ile posiadasz, a ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”. Liczymy na otwarte serca uczniów  naszej szkoły.

Więcej informacji o projekcie:

https://mops.sanok.pl/projekt-socjalny-wsparcie-swego-od-swojego/#more-1741

 

Opiekunowie SKW
Magdalena Bakuta
Krystyna Bukowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *