Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka

Home / Aktualności / Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka
Treść wiadomości
----

W dniu 19 września 2019r., w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Wystartowało w nich czterech uczniów: Michał Inglot z klasy 8d, Paweł Klamut z klasy 7c, Nikola Misztal z klasy 8b, Michał Starościak z klasy 8c. W głosowaniu udział wzięło 400 uczniów z klas 4-8. Frekwencja wyborcza wyniosła 89%.  Nad poprawnością głosowania  czuwała komisja złożona z uczniów klas 6 i 7:  Natasza Krawczyk, Joanna Kiczorowska, Żaneta Drozd, Patryk Kudła oraz opiekunowie Samorządu Szkolnego p. Krystyna Bukowska i p. Katarzyna Klimaszewska.

Przedstawicielem Szkoły Podstawowej nr 4 do Młodzieżowej Rady Miasta został wybrany Michał Starościak z klasy 8c.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *