Wycieczka do drukarni Piast Kołodziej w Sanoku

Home / Aktualności / Wycieczka do drukarni Piast Kołodziej w Sanoku
Treść wiadomości
----

Dnia 21 kwietnia uczniowie klasy Ia wraz z wychowawczynią Mariolą Kuczer-Burnatowską odwiedzili drukarnię Piast Kołodziej. Podczas pobytu w drukarni dzieci poznały zawód drukarza i grafika, zobaczyły profesjonalne maszyny poligraficzne, poznały ich nazewnictwo oraz etapy powstawania książki. Zobaczyły jak się drukuje, zszywa i oprawia książki. Dowiedziały się jak wykonać pieczątki, dyplomy, plakaty. Na koniec czekała na nas miła niespodzianka; każdy otrzymał na pamiątkę drobny upominek. Dziękujemy serdecznie pani Aleksandrze Kołodziej za ciekawe informacje na temat zawodu drukarza, miłą atmosferę i poświęcony czas.

Mariola Kuczer-Burnatowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *