Wycieczka klas 2a i 2c

Home / Aktualności / Wycieczka klas 2a i 2c
Treść wiadomości
----

W dniu 22. 03.2019 roku uczniowie klasy 2a i 2c wraz z wychowawczyniami Mariolą Kuczer-Burnatowską oraz Małgorzatą Sieradzką wybrali się w okolice Sanu w poszukiwaniu pierwszych oznak nadchodzącej wiosny. Ubrani w odblaskowe kamizelki bezpiecznie poruszali się ulicami miasta. Podczas wycieczki dzieci zaobserwowały kwitnące leszczyny, pierwsze przebiśniegi , pierwiosnki, krokusy i kwitnące w nasłonecznionych miejscach ogrodów przylaszczki oraz kiełkujące żonkile. Podziwiały na drzewach i krzewach nabrzmiałe pąki forsycji i magnolii. Małymi kępkami widoczna była już młoda zielona trawa. Nad Sanem wsłuchiwały się w odgłosy ptaków i szum wzburzonej wody. Mimo braku słońca to był bardzo ciekawy spacer, który pokazał piękno budzącej się do życia przyrody.

Małgorzata  Sieradzka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *