Wycieczka klas 2a i 2c

Home / Aktualności / Wycieczka klas 2a i 2c
Treść wiadomości
----

W dniu 22. 03.2019 roku uczniowie klasy 2a i 2c wraz z wychowawczyniami Mariolą Kuczer-Burnatowską oraz Małgorzatą Sieradzką wybrali się w okolice Sanu w poszukiwaniu pierwszych oznak nadchodzącej wiosny. Ubrani w odblaskowe kamizelki bezpiecznie poruszali się ulicami miasta. Podczas wycieczki dzieci zaobserwowały kwitnące leszczyny, pierwsze przebiśniegi , pierwiosnki, krokusy i kwitnące w nasłonecznionych miejscach ogrodów przylaszczki oraz kiełkujące żonkile. Podziwiały na drzewach i krzewach nabrzmiałe pąki forsycji i magnolii. Małymi kępkami widoczna była już młoda zielona trawa. Nad Sanem wsłuchiwały się w odgłosy ptaków i szum wzburzonej wody. Mimo braku słońca to był bardzo ciekawy spacer, który pokazał piękno budzącej się do życia przyrody.

Małgorzata  Sieradzka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *