Wycieczka klasowa do Trzcinicy

Home / Aktualności / Wycieczka klasowa do Trzcinicy
Treść wiadomości
----

W dniu 23.05.2019r. klasy: 2b i 2d wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Krystyną Stec-Lenart i panią Anetą Ogrodnik oraz z opiekunami: panią Małgorzatą Płoch i panią Bożeną Skrzypską-Obławską wybrały się na wycieczkę do skansenu archeologicznego „Karpacka Troja” w Trzcinicy. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia zlokalizowanej na terenie parku rekonstrukcji wioski otomańskiej z początków epoki brązu oraz słowiańskiej z wczesnego średniowiecza. Dzieci odwiedziły również nowoczesny pawilon wystawowy z przestrzenną salą ekspozycyjną. Nasi uczniowie oprócz zwiedzania tego obiektu i oglądania filmu, mieli okazję wziąć udział w warsztatach łuczniczych oraz w warsztatach ozdabiania toreb pt. „Słowiańskim ornamentem zdobione”. Na zakończenie wycieczki wszyscy uczestnicy, pomimo niesprzyjającej pogody wzięli udział w ognisku klasowym.  Po zakupieniu pamiątek z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Sanoka.

Aneta Ogrodnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *