Wycieczka klasy 2a do parku miejskiego.

Home / Aktualności / Wycieczka klasy 2a do parku miejskiego.
Treść wiadomości
----

Jesień to wspaniała pora roku, która sprawia, że park jest miejscem ciekawych odkryć i bogactwem darów natury. Wykorzystując piękną pogodę, uczniowie klasy 2a, dnia 4 października udali się na lekcję przyrody do parku miejskiego. Celem tego wyjścia było przybliżenie środowiska przyrodniczego. Uczniowie rozpoznawali rodzaje drzew i krzewów. Określali kształt, barwę i wielkość liści, które opadając z drzew wirowały na wietrze. Szczególną radość sprawił dzieciom widok sarenek i wiewiórki – stałych bywalców parku. Spacerując alejkami uczniowie dotarli na platformę widokową, skąd obserwowali piękny krajobraz oraz otaczającą przyrodę. Każdy z wycieczki wracał zadowolony, zrelaksowany,
z bukietem pięknych kolorowych liści, które wykorzystane będą do wykonania pracy plastycznej.

Krystyna Stec – Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *