WYCIECZKA KLASY 3A.

Home / Aktualności / WYCIECZKA KLASY 3A.
Treść wiadomości
----

Dnia 21 października 2022r. klasa 3a wraz z opiekunami: Krystyną Stec-Lenart i Kamilą Myćkąwybrała się na wycieczkę. Pierwszy przystanek wycieczki miał miejsce wMuzeum Przyrodniczym Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych, gdzie uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych dotyczących flory, fauny, geologii oraz historii Bieszczadów. Muzeum to zawiera wiele modeli i stanowisk interaktywnych, co wzbudzało zachwyt u uczniów. Ciekawym rozwiązaniem są też dioramy z najnowocześniejszą technologią multimedialną. Najciekawszą atrakcją było dzikie królestwo rysia Pędzelka – miejsce do swobodnych zabaw przyrodniczych.
Kolejnym przystankiem naszej piątkowej podróży był „Domek na dachu”, czyli Chatka wariatka w Uhercach Mineralnych. Wnętrzem jego rządzi grawitacja przyprawiająca niemalże o zawrót głowy. Krzyku i śmiechu było w nim „co niemiara”.
Po czasie nauki i zwiedzania, udaliśmy się do Leska na pyszny deser w „Słodkim Domku”. Po jego spożyciu nabraliśmy dodatkowych sił i energii. Korzystając z pięknej pogody, aktywnie spędziliśmy czas na placu zabaw.
Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Krystyna Stec-Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *