Wyjście do BWA

Home / Aktualności / Wyjście do BWA
Treść wiadomości
----

Dnia 5 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 1a i 2b z wielką ciekawością udali się do Biura Wystaw Artystycznych w Sanoku, gdzie obejrzeli niezwykły spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Barnaby z Gdańska, pt.: „Calineczka”. Dzieci po raz pierwszy uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym, w którym aktor – Pan Marcin Marzec oraz marionetki sycylijskie były na wyciągnięcie dłoni. Ponadto dzieciaki mogły aktywnie uczestniczyć w spektaklu. Na sali czasami panowało falowanie w rytm muzyki, a ciszę przerywał szczery , dziecięcy śmiech. Czas minął bardzo szybko i aż trudno było wszystkim uwierzyć, że to już koniec przygód Calineczki.

Po spektaklu dzieci uczestniczyły w krótkich warsztatach, podczas których zaznajomiły się z pracą aktora animującego lalki, dotykały rekwizytów i obejrzały scenę.

Krystyna Stec-Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *