WYJŚCIE KLAS III NA SPEKTAKL TEATRALNY ,,PINOKIO”

Home / Aktualności / WYJŚCIE KLAS III NA SPEKTAKL TEATRALNY ,,PINOKIO”
Treść wiadomości
----

W dniu 22 września uczniowie klasy 3a i 3b pod opieką pani Krystyny Stec- Lenart
i Elżbiety Malinowskiej wybrali się na spektakl teatralny ,, PINOKIO” w wykonaniu aktorów Wrocławskiego Teatru „Artenes”. Celem wyjścia było rozbudzenie zainteresowania kulturą, wyzwolenie pozytywnych uczuć i emocji, kształtowanie prawidłowych zachowań w teatrze a także , spotkanie z prawdziwym aktorem i żywym słowem.

Cala baśniowa przygoda przedstawiona była w pięknej scenerii , przy doskonałej grze aktorskiej. Opowieść niesfornego pajacyka- Pinokia, który przeżył wiele niezwykłych przygód bawiła, wzruszała a przy tym stanowiła wspaniałą formę edukacji w zakresie podstawowych zasad moralnych. Dyskusje uczniów podczas drogi powrotnej potwierdziły, że spektakl na pewno zapadł w pamięci i skłonił do refleksji.

Elżbieta Malinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *