WYJŚCIE KLAS VI NA SPEKTAKL TEATRALNY „KOCHAJĄC RÓŻĘ”

Home / Aktualności / WYJŚCIE KLAS VI NA SPEKTAKL TEATRALNY „KOCHAJĄC RÓŻĘ”
Treść wiadomości
----

22 września uczniowie klas 6a, 6b, 6c i 6d wraz z Wychowawcami wybrali się na spektakl teatralny „Kochając Różę” w wykonaniu aktorów Teatru Artenes z Wrocławia.

Uczniowie mogli podziwiać piękną scenografię i wspaniałą grę aktorską. Dzięki wykorzystaniu tekstu oryginału dzieła Antoine’a de Saint-Exuperyi realiom bliskim współczesnej młodzieży widz mógł zrozumieć głębię ukrytą w twórczości autora „Małego Księcia”. Mimo natłoku zajęć i pośpiechu uświadamiamy sobie po obejrzeniu spektaklu, że każdy kiedyś spotka swoją Różę, która będzie dla niego ważna.

Przedstawienie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem, uczniowie już w drodze powrotnej dzielili się wrażeniami po obejrzeniu spektaklu. Miejmy nadzieję, że przy omawianiu „Małego Księcia” odwołają się do tej sztuki.

 

Katarzyna Toczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *