Wyniki konkursów plastycznych organizowanych przez Bibliotekę szkolną

Home / Aktualności / Wyniki konkursów plastycznych organizowanych przez Bibliotekę szkolną

Biblioteka szkolna działająca przy Szkole Podstawowej nr 4 organizowała konkursy biblioteczne dla uczniów klas I-III oraz IV-VIII.
„Mój ulubiony bohater książkowy” – konkurs plastyczny przeznaczony dla klasy I, II i III.
„Ja na okładce” – konkurs plastyczny na projekt okładki książki dla klas IV – VIII.
Celem konkursów było kształtowanie zdolności plastycznych wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły, rozwijanie wyobraźni połączone z wyrabianiem nawyków czytelniczych, ugruntowanie wiedzy z dziedziny literatury i doskonalenie technik plastycznych.
Bardzo miło jest nam ogłosić, że w konkursie „Mój ulubiony bohater książkowy” laureatami zostali:
Lena Dyrkacz z klasy 3c, która narysowała Kasię bohaterkę lektury „Oto jest Kasia” Miry Jaworczakowej
Michał Horbowy z klasy 3d, który wykonał pracę przedstawiającą Bolka i Lolka.
W konkursie „Ja na okładce” laureatką została Anna Kluc z klasy 4a, która zaprezentowała się na okładce jako Dr Ania Dolittle.
Serdecznie gratulujemy talentu i pomysłowości!
Dziękujemy za przesłanie pięknych prac, za zaangażowanie i wzięcie udziału w konkursie. Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć nagrodzonych prac.

Nauczyciele bibliotekarze:
Katarzyna Fil