Wyniki konkursu muzyczno-plastycznego

Home / Aktualności / Wyniki konkursu muzyczno-plastycznego
Treść wiadomości
----

Z tą piosenką to było tak…. Wróciłem z festiwalu z Krakowa, byłem pod wrażeniem pięknej piosenki o Krakowie. Pomyślałem, a czemu nie o Sanoku? … Powstała w jeden wieczór. Wasi Rodzice, których serdecznie pozdrawiam pamiętają takie zespoły jak „Katarynka”, czy „Mini Miss”. To były zespoły, które prowadziłem w Naszej Szkole.

Przepiękne czasy, które wspominam z „łezką w oku…” Dziękuję za Wasze wykonania, oraz szkice. Piękne ta Wasza twórczość i serdecznie dziękuję. Gdyby skala ocen była 10, dałbym 10. Zadowoli Was ocena celująca…? Serdecznie pozdrawiam.

Wasz nauczyciel – Marek Dziok.

Michał Mleczko:

Amelia Sumara:

Olek Hanna:

Natalia Filipowicz:

Marysia Czopor:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *