Wyniki świetlicowego konkursu „Kolorowa Wielkanoc”

Home / Aktualności / Wyniki świetlicowego konkursu „Kolorowa Wielkanoc”
Treść wiadomości
----

Z radością pragniemy poinformować, że w konkursie „Kolorowa Wielkanoc” wzięło udział 26 uczniów. Celem konkursu było kultywowanie tradycji, zwyczajów wielkanocnych. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, fantazją oraz zdolnościami plastycznymi.

Wyniki konkursu:

Maja Wanielista, Natalia Kurdyła, Wojciech Nowakowski, Dawid Mandzelowski.
Lena Dyrkacz, Malwina Zapał, Michał Łach, Szymon Czaja.
Lena Prorok, Ida Salamak, Paweł Fedak, Lena Tokarska.
Wyróżnienia:

Karina Dołoszycka, Wiktoria Potok, Jagoda Klimek, Kamila Krawczyk, Miłosz Balawajder, Miłosz Dziuban, Aleksandra Wojdyła, Paulina Cybuch, Piotr Draguła, Piotr Orzechowski, Szymon Rogowski, Jan Matyjasik, Emilia Piecuch, Wiktor Sabat.

Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Zespół Wychowawców Świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *