Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

Home / Aktualności / Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
Treść wiadomości
----

Znamy już laureatów Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt ,, W niezwykłym świecie obrazów mistrza Zdzisława Beksińskiego na 90 rocznicę jego urodzin „. Jury, w dniu 25.11.2019, wybrało najoryginalniejsze prace, ukazujące niezwykły świat mistrza Beksińskiego. Oceniający byli zachwyceni wysokim poziomem prac plastycznych oraz kreatywnym podejściem do tematu.

Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy do Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego w Sanoku gdzie dnia 02.grudnia (poniedziałek) o godzinie 10.00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.

Lista nagrodzonych w załączniku [*.pdf].

Katarzyna Długosz-Dusznik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *