Z wizytą w ODK Puchatek

Home / Aktualności / Z wizytą w ODK Puchatek
Treść wiadomości
----

23 marca 2023r. uczniowie klasy 3B uczestniczyli w zajęciach plastyczno-technicznych w ODK Puchatek. Pod okiem instruktorki, pani Anety Rygliszyn wykonały zabawne „gniotki”, które ozdobiły według własnego pomysłu przygotowanymi materiałami.

Po zajęciach praktycznych pani Aneta oprowadziła dzieci po galerii prac konkursowych, ciekawie opowiadając o wykorzystanych technikach plastycznych. Nieocenione były też wskazówki dotyczące kompozycji, doboru barw i technik do tematu wykonywanego dzieła.

W przyszłości chętnie skorzystamy z uprzejmości pracowników ODK Puchatek, aby znowu nauczyć się czegoś nowego i miło spędzić czas poza murami szkoły…

Agata Nastała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *