Z wizytą w Puchatku

Home / Aktualności / Z wizytą w Puchatku
Treść wiadomości
----

9 czerwca 2021r. uczniowie klas 2A i 2B udali się z wizytą do Osiedlowego Domu Kultury Puchatek. Dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. „Kot w butach”. Bajkowi bohaterowie w postaci lalek, animowanych przez pracowników Puchatka, wprowadzili widzów w świat, w którym wszystko staje  możliwe. Drugoklasiści początkowo nieśmiało,  jednak później z coraz większym zaangażowaniem reagowali na grę aktorów i wszystko to, co działo się na scenie.

Po przedstawieniu aktorzy zaprosili widzów do wspólnego zdjęcia. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się niesamowitym postaciom – kukłom, wykonanym przez pracujących tam artystów. Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze, a dzieci w drodze do szkoły długo powtarzały śpiewaną podczas przedstawienia piosenkę „Jedzie król…”

Agata Nastała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *