Z wizytą w sanockim parku

Home / Aktualności / Z wizytą w sanockim parku
Treść wiadomości
----

Dnia 18.10.2019r. uczniowie klasy 3d wraz ze swoją wychowawczynią panią Anetą Ogrodnik, wybrali się do sanockiego parku w poszukiwaniu darów jesieni. W trakcie wycieczki dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie, oraz rozpoznawały liście różnych drzew.

Uczniowie aktywnie spędzili czas korzystając również z siłowni zewnętrznej, znajdującej się w jednej z alejek parku. Dzieci miały również możliwość obserwować otaczającą przyrodę z platformy widokowej znajdującej się w parku. Korzystając z okazji uczniom udało się odnaleźć budkę lęgową dla ptaków, którą wykonali z pomocą swojej wychowawczyni w ubiegłym roku szkolnym. Po udanej wycieczce wszyscy stworzyli piękne prace plastyczne, oraz kasztanowe ludki z przyniesionych darów jesieni.

Aneta Ogrodnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *