Zajęcia innowacyjne z historii i języka polskiego.

Home / Aktualności / Zajęcia innowacyjne z historii i języka polskiego.
Treść wiadomości
----

Polskie Państwo Podziemne nie kryje już tajemnic przed pasjonatami historii. Podczas ostatnich zajęć mieli bowiem okazję poznać wiele ciekawostek ze wspomnianego zakresu wiedzy w bardzo interesujący sposób, ponieważ odbyło się to podczas gry edukacyjnej. Oczywiście ze względu na swój wiek, chłopcy korzystali z dostępnych źródeł wiedzy. Jednak jako uczniowie czwartej klasy wykazali się poważną wiedzą historyczną. Odnajdywanie trudnych, ważnych i nieznanych dotąd faktów zachęciło ich do rywalizacji i aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
Przypominamy, że nasze zajęcia odbywają się w środy o godz. 14.30. Wiedzę o kulturze, sztuce i historii zdobywamy podczas wycieczek, realizacji  projektów, gier dydaktycznych, wizyt w placówkach kulturalnych, spacerów i innych form pracy.

Zapraszamy i czekamy.
Edyta Szewczyk
Monika Sądelska – autorki innowacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *