Zajęcia muzealne w Skansenie

Home / Aktualności / Zajęcia muzealne w Skansenie
Treść wiadomości
----

W dniach 28.03 i 29.03 2019 roku uczniowie klas 2 a i 2 c wraz z wychowawczyniami Mariolą Kuczer- Burnatowską i Małgorzatą Sieradzką wybrali się na zajęcia muzealne do Skansenu .
Zajęcia miały na celu poszerzenie wiedzy na temat zwyczajów świąt wielkanocnych,poznanie technik kolorowania jajek .Po wysłuchaniu historii pierwszych pisanek i kraszanek uczniowie przystąpili do wykonywania swoich własnych prac. Pomysłowość, dokładność i cierpliwość zaowocowała pięknymi wytworami pracy dziecięcej. Na zakończenie zajęć uczniowie podziękowali za wspaniałe i ciekawe zajęcia,cenną wiedzę i zadowoleni ze swoich prac ( kolorowych pisanek ) wrócili do szkoły.

Małgorzata Sieradzka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *