Zajęcia plastyczne kl. 2b w PUCHATKU

Home / Aktualności / Zajęcia plastyczne kl. 2b w PUCHATKU
Treść wiadomości
----

21 marca 2019r. klasa 2b wraz z wychowawcą Krystyną Stec-Lenart, brała udział w zajęciach plastycznych w Osiedlowym Domu Kultury PUCHATEK, prowadzonych przez Panią Dorotę Drwięgę. Uczniowie wykonali prace techniką decoupage (dekupaż), polegającą na przyklejeniu wzoru wyciętego z serwetki papierowej na odpowiednio przygotowaną powierzchnię słoika szklanego, a następnie pokryciu go wieloma warstwami lakieru. Podczas tworzenia prac widoczne było duże zaangażowanie uczniów, którzy wykazali się cierpliwością, wytrwałością oraz kreatywnością. Dzięki temu powstały prace wyjątkowe, niepowtarzalne, o zachwycającej kolorystyce, utrzymane w tematyce wiosenno-świątecznej.

Krystyna Stec-Lenart

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *