ZAKOCHAJ SIĘ W CZYTANIU

Home / Aktualności / ZAKOCHAJ SIĘ W CZYTANIU
Treść wiadomości
----

Biblioteka szkolna w ramach promocji czytelnictwa zachęca do Zakochania się w czytaniu! Sprzyja temu czas walentynek. To doskonała okazja, by okazać uczucia i podarować wyjątkowy prezent – książkę. Tym bardziej, że na kartach książek zaklęte są często piękne historie pełne uczuć.

Można również w tym wyjątkowym czasie sięgnąć po książkę i chociaż na chwilę przenieść się do innego świata. Jak powiedział Umberto Eco „Kto czyta książki, żyje podwójnie”. Książki mogą także stanowić inspirację, napędzać do działania, możemy posłużyć się pięknym cytatem, by wyrazić swoje uczucia, myśli.

Zakochaj się w czytaniu!- to hasło, którym warto się kierować. Oferta jest tak bogata, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i kogoś bliskiego!

Nauczyciele bibliotekarze:

K. Toczek

M. Dziok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *